Aktualności z Medziugorje

"A potem ukazał się na niebie znak wielki:
Niewiasta obleczona w słońce.
Miała pod stopami księżyc, a na głowie
koronę z dwunastu gwiazd." (Ap12,1-2)
"Jestem Królową Pokoju" Matka Boża w Medjugorje - Medziugorje
www_banner

Prapremiera filmu Ostatnie Wezwanie

Właśnie wróciłem z parafii św. Andrzeja Boboli w Bielsku Białej z prapremiery filmu „Ostatnie wezwanie”. Zrobiliśmy z kolegą w sumie 500 kilometrów, ale było warto :) Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. bp. Rakoczy. Następnie miał być wykład ks. dra hab. Marka Lisa. Niestety rozchorował się i nie dojechał, więc wysłuchaliśmy nagrania z wykładem. Przed i po projekcji filmu świadectwo dał współreżyser filmu Maciej Bodasiński. Dziękuję Maćku :) Film jest wspaniały. Oglądając go czułem się jak w Medziugorje :))) Otrzymaliśmy medaliki Niepokalanej, które poświęcił wielki przyjaciel Medziugorje ks. Maciej Zawisza, proboszcz tutejszej parafii. Spotkanie zakończyło się zawierzeniem wszystkich uczestników oraz całego dzieła Matce Bożej Niepokalanej.

Piotr

Terminy i miejsca premier <zobacz>

—————————————————————————————————————————-

Drodzy przyjaciele,

Po zakończeniu pracy nad filmem „Ja Jestem” przez kilka tygodni wciąż na nowo podchodziły do nas obce osoby, patrzyły w oczy i mówiły – „musicie zrobić film o Matce Bożej!”. Właściwie nie mieliśmy wyjścia. Ten film wymagał od nas najwięcej trudnych decyzji i rozeznania. Nie mogliśmy być tylko obserwatorami stojącymi za kamerą. To jest jedyny z naszych filmów, który prawie nie powstał, ale niebo zainterweniowało.

Po prawie dwóch latach pracy zbliża jego premiera.

Film nosi tytuł : „Ostatnie Wezwanie”, a jego główną bohaterką jest Matka Boża ukazana przez perspektywę objawień mających miejsce w Medjugorie. Film ukazuje Maryję jako młodą, piękną, delikatną, pełną Mocy z Wysoka. Bóg przysyła ją na świat, by jeszcze raz, jeszcze wyraźniej, wezwała nas do nawrócenia. Matka Boża przychodzi w ten sposób na ziemię, by ukazać swoją nieprawdopodobną miłość, pokonać strach, pomóc w codziennej walce z grzechem, umocnić kapłanów, uzdrowić obolałe dusze i ciała.

Maciej Bodasiński i Lech Dokowicz

Film dostępny w sprzedaży już od 1 grudnia 2013. Więcej informacji na  www.ostatniewezwanie.pl

Blog
Orędzia Matki Bożej
02 kwietnia 2014
„Drogie dzieci, z matczynej miłości pragnę wam pomóc,...
25 marca 2014
„Drogie dzieci! Wzywam was ponownie: rozpocznijcie walkę przeciwko grzechowi ...
18 marca 2014
„Drogie dzieci, jako Matka pragnę okazać wam moją pomoc...
Prognoza pogody
Medugorje

Pogoda – Medugorje

Duonet strony internetowe