Aktualności z Medziugorje

"A potem ukazał się na niebie znak wielki:
Niewiasta obleczona w słońce.
Miała pod stopami księżyc, a na głowie
koronę z dwunastu gwiazd." (Ap12,1-2)
"Jestem Królową Pokoju" Matka Boża w Medjugorje - Medziugorje

Archiwa kategorii: Aktualności

DSC02756'

Orędzie Matki Bożej z 25. lipca 2014

„Drogie dzieci! Nie jesteście świadomi jakich łask doświadczacie w tym czasie, w którym Najwyższy daje wam znaki, abyście się otworzyli i nawrócili. Wróćcie do Boga i modlitwy i niech w waszych sercach, rodzinach i wspólnotach zapanuje modlitwa, aby Duch Święty was prowadził i motywował, abyście każdego dnia byli bardziej otwarci na wolę Bożą i Jego plan [w stosunku] do każdego z was. Jestem z wami i ze świętymi i aniołami oręduję za wami. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

20140530165021

Orędzie Matki Bożej z 25.06.2014

„Drogie dzieci! Najwyższy daje mi łaskę, bym jeszcze mogła być z wami i bym was prowadziła w modlitwie w kierunku drogi pokoju. Wasze serce i dusza pragną pokoju i miłości, Boga i Jego radości. Dziatki, dlatego módlcie się, módlcie się, módlcie się i w modlitwie odkryjecie mądrość życia. Wszystkich was błogosławię i oręduję za każdym z was przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

heady_easyHDR-BASIC-2

Orędzie Matki Bożej z 2 czerwca 2014

„Drogie dzieci, wzywam was wszystkich i przyjmuje jako swoje dzieci. Modlę się, abyście i wy przyjęli mnie i kochali jako swoją Matkę. Wszystkich was zjednoczyłam w moim sercu, zeszłam pomiędzy was i błogosławię was. Wiem, że pragniecie ode mnie pocieszenia i nadziei, bo kocham was i oręduję za wami. Żądam od was, abyście wraz ze mną zjednoczyli się w moim Synu i byli moimi apostołami. Aby temu podołać ponownie wzywam was do miłowania. Nie ma miłości bez modlitwy – nie ma modlitwy bez przebaczenia, bo miłość jest modlitwą – przebaczenie jest miłością! Moje dzieci, Bóg stworzył was po to, abyście miłowali, a miłując przebaczali. Każda modlitwa, która wypływa z miłości jednoczy was z moim Synem i Duchem Świętym, a Duch Święty napełnia was światłem i czyni was moimi apostołami, apostołami, którzy wszystko co robią, robią w imię Pańskie. Oni mają modlić się uczynkami, a nie tylko słowami, ponieważ kochają mojego Syna i pojmują drogę prawdy, która wiedzie do Życia Wiecznego. Módlcie się za swoich pasterzy, aby zawsze z czystym sercem mogli was prowadzić drogą prawdy i miłości, drogą mojego Syna. Dziękuję wam.”

 

Mirjana powiedziała, że Matka Boża przekazując to orędzie była stanowcza!!!

 

MATKA BOŻA POBŁOGOSŁAWIŁA WSZYSTKICH OBECNYCH I PRZYNIESIONE PRZEZ NICH DEWOCJONALIA.

634-1537

XV Ogólnopolski Wieczernik „Królowej Pokoju” w Oborach

W sobotę 12 lipca br. odbędzie się XV Ogólnopolski Wieczernik Królowej Pokoju w Oborach.

o.Piotr

Spotkanie pod hasłem: „Wierzę w Syna Bożego” odbędzie się na placu przed Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej (rozpoczęcie o godz. 10.00, a zakończenie o godz. 19.00). Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy, radosnego dzielenia się wiarą i bratersko-siostrzanego spotkania w Oborskim Domu Maryi

Ojcowie Karmelici

„Wierzę w Syna Bożego”

PROGRAM

Od godz. 9.00 – Spowiedź święta

10.00 – Powitanie Matki Bożej i Wprowadzenie

10.15 – Konferencja

11.00 – Różaniec święty (tajemnice chwalebne)

11.45 – Powitanie Pielgrzymów

12.00 – Msza święta koncelebrowana ku czci Matki Bożej z Góry Karmel

14.00 – 16.00 Przerwa (czynna herbaciarnia klasztorna – obiady, możliwość nabycia szkaplerzy karmelitańskich, innych dewocjonaliów i pamiątek z Oborskiego Sanktuarium)

16.00 – Świadectwa

17.00 – Ceremonia przyjęcia Szkaplerza Karmelitańskiego i Poświęcenie Dewocjonalia

17.50 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała

18.50 – Pożegnanie Matki Bożej

19.00 – Zakończenie

Spotkanie odbędzie się na placu przed sanktuarium. Dlatego prosimy o zabranie ze sobą parasoli (przed deszczem, słońcem) i krzesełek turystycznych. Kapłanów prosimy o zabranie ze sobą alby i stuły.

obory2

Zgłoszenia grup pielgrzymkowych i dodatkowe informacje:

o. Piotr Męczyński O. Carm.

tel. 606 989 719 lub 54/ 280 11 59, wew. 23

opiotr@obory.com.pl

 

Klasztor OO. Karmelitów

Obory 38

87-645 Zbójno k. Rypina

Woj. Kujawsko Pomorskie

 

www.obory.com.pl

 

A woman touches a cross at the site where the Virgin Mary reportedly appeared in an apparition in Medjugorje

Orędzie, 25. maja 2014

„Drogie dzieci! Módlcie się i bądźcie świadomi, że bez Boga jesteście prochem. Dlatego, zwróćcie wasze myśli i serce ku Bogu i modlitwie. Zaufajcie Jego miłości. Dziatki, w Bożym Duchu jesteście wezwani, by być świadkami. Dziatki, jesteście drogocenni i wzywam was do świętości, do życia wiecznego. Dlatego bądźcie świadomi, że życie [na ziemi] jest przemijające. Kocham was i wzywam do nowego, nawróconego życia. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

86202_bosnia_bosnia_i_hercegowina_medjugorie[1]

Orędzie Matki Bożej z 16.05.2014 (Medziugorje, Podbrdo, godz. 22)

Orędzie Matki Bożej z 16.05.2014.

Pragnę pokrótce opisać spotkanie z Matką Bożą, które miało miejsce dziś wieczorem. Matka Boża przyszła do nas radosna i szczęśliwa. Jak zawsze, na początku pozdrowiła nas wszystkich swoim Macierzyńskim błogosławieństwem.

„Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, moje drogie dzieci”

10312584_689694421068511_4729052722793470401_nNastępnie Matka Bożą modliła się nad nami z wyciągniętymi rękami przez dłuższą chwilę, a szczególnie za obecnych tu chorych. Potem powiedziała:

„Drogie dzieci, dzisiaj również wzywam was w szczególny sposób do modlitwy w moich intencjach, za moje plany, które pragnę zrealizować w świecie. Módlcie się drogie dzieci i bądźcie wytrwali na modlitwie. Matka modli się z wami i zawsze oręduje za wami wszystkimi u swego Syna. Dziękuję drogie dzieci , że również dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Matka Boża pobłogosławiła nas wszystkich swoim macierzyńskim błogosławieństwem oraz przyniesione przez was dewocjonalia.

Następnie poleciłem was wszystkich, wasze potrzeby, wasze intencje, wasze rodziny, a szczególnie chorych. Matka Boża nadal modliła się jakiś czas nad nami wszystkimi. Potem modląc się odeszła w znaku krzyża i światła z pozdrowieniem:

„Idźcie w pokoju, drogie moje dzieci”.

Tłumaczenie z języka chorwackiego. Dziękuję

Medjugorje1

Orędzie Matki Bożej przekazane Mirjanie 2 maja 2014 (Medziugorje)

„Drogie dzieci, ja wasza matka jestem z wami dla waszego dobra, dla waszych potrzeb i dla waszego osobistego poznania. Ojciec Niebieski dał wam wolność, abyście sami zdecydowali i sami poznali. Ja pragnę wam pomóc. Pragnę być dla was matką, nauczycielką prawdy, abyście prostotą otwartego serca poznali niezmierną czystość i światłość, która od niej pochodzi i rozprasza ciemność, światłość, która przynosi nadzieję. Ja, moje dzieci, rozumiem wasze bóle i cierpienia. Kto by was lepiej zrozumiał od matki. A wy, dzieci moje? Mała jest liczba tych, którzy mnie rozumieją i naśladują. Wielka jest liczba zagubionych, tych, którzy jeszcze nie poznali prawdy w moim Synu. Dlatego, apostołowie moi, módlcie się i działajcie. Nieście światłość i nie traćcie nadziei. Jestem z wami. W szczególny sposób jestem z waszymi pasterzami. Matczynym sercem kocham ich i ochraniam, ponieważ oni prowadzą was do raju, który obiecał wam mój Syn. Dziękuję wam!”              

P1060203''

Orędzie Matki Bożej przekazane przez Ivana, 25.04.2014.

Orędzie Matki Bożej przekazane przez Ivana, 25.04.2014.

Dziś, podobnie jak po każdym spotkaniu z Matką Bożą, pragnę wam opisać i przybliżyć to, co w tym spotkaniu było najważniejsze. Matka Boża przyszła dziś wieczorem radosna i szczęśliwa i jak zwykle na początku pozdrowiła nas swoim macierzyńskim błogosławieństwem :

„Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, moje drogie dzieci”. Następnie Matka Boża z wyciągniętymi rękami przez dłuższy czas modliła się nad nami wszystkimi, szczególnie nad obecnymi tutaj chorymi.

Następnie Matka Boża powiedziała:

„Drogie dzieci, również dziś wzywam was do modlitwy o pokój. Otwórzcie się drogie dzieci na pokój, módlcie się w tym momencie. Szczególnie, drogie dzieci, módlcie się o pokój w świecie, w którym dziś jest tak wiele trwogi i tak wiele niepokoju w ludzkich sercach. Módlcie się o pokój w ludzkim sercu, a wtedy będzie pokój w świecie. Modlę się za was i oręduję za wami u mojego Syna. Módlcie się, drogie dzieci, módlcie się! Dziękuję, drogie dzieci, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Następnie Matka Boża pobłogosławiła nas wszystkich Swoim Macierzyńskim Błogosławieństwem i pobłogosławiła dewocjonalia. Ja poleciłem Jej was wszystkich, wasze potrzeby, wasze intencje, wasze rodziny, szczególnie osoby chore oraz obecnych tutaj kapłanów. Matka Boża kontynuowała modlitwę, a potem odeszła w znaku Światła i Krzyża ze słowami: „Idźcie w pokoju, Moje drogie dzieci”

Tłumaczenie z języka chorwackiego. Dziękuję

gospa1

Orędzie Matki Bożej z 25 kwietnia 2014r

„Drogie dzieci! Otwórzcie wasze serca na łaskę, którą przeze mnie daje wam Bóg, jak kwiat, który otwiera się [dzięki] ciepłym promieniom słońca. Bądźcie modlitwą i miłością dla wszystkich tych, którzy są daleko od Boga i Jego miłości. Jestem z wami i oręduję za wszystkimi przed moim Synem Jezusem i kocham was niezmierną miłością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

ks7jpg1

Ks. Jarosław Cielecki na audiencji u papieża Franciszka

Ks. Jarosław Cielecki dzieli się radosną wiadomością, jaką otrzymał z Domu Papieskiego tzw. Casa Pontificia po powrocie do Rzymu. W dniu jutrzejszym, na 11 dni przed kanonizacją Bł. Jana Pawła II, podczas audiencji generalnej ks. Jarosław przekaże osobiście Ojcu Świętemu Franciszkowi swoją książkę i film o Ojcu Świętym Janie Pawle II.

ks1

Ks. Jarosław podczas rozmowy powiedział, że marzy mu się, może papież Franciszek weźmie coś z zawartych tam treści do wielkiego dnia kanonizacji Bł. JP2. Ksiądz zabierze na audiencję mapę Polski z zaznaczonymi wszystkimi miejscami gdzie modlił się z wiernymi przez ostatnie 2 lata i poprosi o błogosławieństwo dla wszystkich, którzy uczestniczyli oraz dla tych, którzy uczestniczyć będą we wspólnej modlitwie i poprosi o koronę dla Matki Bożej. Opowie Ojcu Świętemu, że ludzie złożyli w darze dla Maryi wota, z których mogłaby już powstać korona. Ksiądz złoży Ojcu Świętemu haftowany ornat z wizerunkiem św. Jana Pawła II przywieziony z Polski. Ks. Jarosław powiedział: ” Ta moja radość…, chciałbym, aby była radością Was wszystkich. Każdego z Was zabieram przed papieża Franciszka i zapewnię Ojca Św., że wszyscy na tych naszych spotkaniach otaczamy go zawsze modlitwą jak również w Domach Modlitwy św. Charbela i poproszę o błogosławieństwo dla Was.”

ks2Podczas rekolekcji w Węgrzynowie

ks3JPG

ks5

Obraz Matki Bożej po pielgrzymce powrócił dzisiaj do Rzymu, a wczoraj odbyło się nabożeństwo i bardzo wielu Włochów przed tym wizerunkiem ofiarowało Maryi swoje serca.

Ksiądz Jarosław dziękuje Bogu za ten błogosławiony czas pielgrzymowania, a był jednym z najtrudniejszych, bo ksiądz wygłosił bardzo wiele kazań i w sumie od wyjazdu z Rzymu do powrotu, w tym okresie wielkopostnym, ksiądz pokonał ponad 6 tys. kilometrów.

( Zdjęcia ze spotkania 16.04 będą w najbliższym czasie.)

 

Blog
Orędzia Matki Bożej
25 lipca 2014
„Drogie dzieci! Nie jesteście świadomi jakich łask doświadczacie w tym czasie, w którym Najwyższy daje wam znaki, abyście się otworzyli i nawrócili. Wróćcie do Boga i modlitwy i niech w waszych sercach, rodzinach i wspólnotach zapanuje modlitwa, aby Duch Święty was prowadził i motywował, abyście każdego dnia byli bardziej otwarci na wolę Bożą i Jego […]
25 czerwca 2014
„Drogie dzieci! Najwyższy daje mi łaskę, bym jeszcze mogła być z wami i bym was prowadziła w modlitwie w kierunku drogi pokoju. Wasze serce i dusza pragną pokoju i miłości, Boga i Jego radości. Dziatki, dlatego módlcie się, módlcie się, módlcie się i w modlitwie odkryjecie mądrość życia. Wszystkich was błogosławię i oręduję za każdym […]
02 czerwca 2014
„Drogie dzieci, wzywam was wszystkich i przyjmuje jako swoje dzieci. Modlę się, abyście i wy przyjęli mnie i kochali jako swoją Matkę. Wszystkich was zjednoczyłam w moim sercu, zeszłam pomiędzy was i błogosławię was. Wiem, że pragniecie ode mnie pocieszenia i nadziei, bo kocham was i oręduję za wami. Żądam od was, abyście wraz ze […]
Prognoza pogody
Medugorje

Pogoda – Medugorje

Duonet strony internetowe